KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088049
nr 1208 8049
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), "Mot kvällen", signerad. Olja på duk, 37x45
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
600 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:08:29